sklepy.ekspozycje.pl

© ekspozycje.pl All Rights Reserved

  jak założyć własny sklep

zadzwoń aby skorzystać z pomocy onLine  60 287 51 11

Polskie Sklepy Artystyczne
       
  sklepy artystyczne
  zalety naszej oferty
  możliwości sklepów
  wymagania obsługi
  opcje sklepów
  jak działamy
  promocje dla artystów
  przykłady sklepów
  proste sklepy
  kontakt z administracją

Proponujemy wynajęcie gotowych, przygotowanych już sklepów artystycznych dla twórców. Nasza oferta kierowana jest dla użytkowników, którzy nie mają ochoty na budowanie własnych skryptów, nie mają ochoty na poznawanie języków programowania, nie chcą kupować domen, serwerów, transferów danych, nie mają ochoty ryzykować i instalować na serwerze skomplikowanych baz danych oraz systemów płatności onLine. Nasza oferta kierowana jest do tych Państwa, którzy przede wszystkim nie chcą wydawać sporych kwot na uruchomienie własnej sprzedaży w internecie. Serwis ekspozycje.pl zajmie się kompletnym przygotowaniem Waszego sklepu - Wy po otrzymaniu od nas "kluczy" wprowadzicie tylko do sprzedaży własny towar.

Jak wygląda założenie sklepiku? Bardzo prosto ...
Prosimy bardzo dokładnie obejrzeć przykłady sklepów art, a potem po prostu wysłać email na adres: biuro@netgaleria.org podając w zamówieniu kilka danych: wybór opcji sklepu (standard, premium), wybór wersji kolorystycznej, wybór swojego adresu w formie: nazwa.netgaleria.pl, gdzie słowo "nazwa" zastępujemy dowolnym niezajętym jeszcze wyrazem. W każdej chwili można też skonsultować proces zakładania sklepu pod numerem 0 602 875 111. To wszystko na początek. Szybko przekażemy Wam dostęp do zarządzania swoim sklepem, pokażemy jak wprowadzić pierwsze towary, pomożemy w uruchomieniu płatności internetowych. Gwarantujemy, że obsługa naszego sklepu jest tak prosta, jak pisanie do nas listu na komputerze ...

Profesjonalne sklepy artystyczne powstają na bazie sprawdzonych rozwiązań marketingowych i informatycznych. Każdy sklep zakładany jest indywidualnie z własnym prestiżowym adresem w znanej i popularnej domenie netgaleria.pl  Platforma handlowa pod patronatem serwisów portalu ekspozycje.pl zapewnia wspólną reklamę wszystkich założonych tu sklepów oraz opiekę techniczną dla użytkowników bez wymogu znajomości języków programowania oraz zawiłości budowy stron www, baz danych i skryptów PHP.

    © ekspozycje.pl All Rights Reserved