sklepy.ekspozycje.pl

© ekspozycje.pl All Rights Reserved

  jak zbudować swoją stronę

zadzwoń aby skorzystać z pomocy onLine  60 287 51 11

Polskie Sklepy Artystyczne
       
  sklepy artystyczne
  zalety naszej oferty
  możliwości sklepów
  wymagania obsługi
  opcje sklepów
  jak działamy
  promocje dla artystów
  przykłady sklepów
  budowa stron
  kontakt z administracją

 

Działamy bardzo szybko! Być może jeszcze dzisiaj powstanie Twój prywatny sklepik! Nie pobieramy żadnych zaliczek, ani przedpłat. Należność za opracowanie i publikację gotowego sklepu przyjmujemy wyłącznie po jego zbudowaniu, pełnej autoryzacji i zaakceptowaniu naszej usługi. Nigdy wcześniej! Po prostu zamów teraz swój sklep.
Proszę pamiętać, że w każdej chwili (teraz i w trakcie trwania abonamentu) można szybko kontaktować się z osobą odpowiedzialną za funkcjonowanie Waszego sklepu pod numerem: 0 602 875 111 Naprawdę namawiamy do kontaktu telefonicznego. Czasami w paru wypowiedzianych zdaniach można zobrazować coś, co wymaga wielu stron tekstu pisanego. Służymy radą, podpowiedzią i pomocą. Szybko wyjaśniamy też wszelkie niejasności i problemy informatyczne.

Administracją Państwa witryn/sklepów zajmuje się firma:
netgaleria.pl
42-200 Częstochowa ul. Kiedrzyńska 73/67
NIP 949-018-77-94 REGON 240917630

Profesjonalne sklepy artystyczne powstają na bazie sprawdzonych rozwiązań marketingowych i informatycznych. Każdy sklep zakładany jest indywidualnie z własnym prestiżowym adresem w znanej i popularnej domenie netgaleria.pl  Platforma handlowa pod patronatem serwisów portalu ekspozycje.pl zapewnia wspólną reklamę wszystkich założonych tu sklepów oraz opiekę techniczną dla użytkowników bez wymogu znajomości języków programowania oraz zawiłości budowy stron www, baz danych i skryptów PHP.

     © ekspozycje.pl All Rights Reserved