sklepy.ekspozycje.pl

© ekspozycje.pl All Rights Reserved

  wersje sklepów ze sztuką

zadzwoń aby skorzystać z pomocy onLine  60 287 51 11

Polskie Sklepy Artystyczne
       
  sklepy artystyczne
  zalety naszej oferty
  możliwości sklepów
  wymagania obsługi
  opcje sklepów
  jak działamy
  promocje dla artystów
  przykłady sklepów
  przykład sklepu
  kontakt z administracją

 

Nasze proste, internetowe sklepy-art oferowane i reklamowane w serwisach ekspozycje.pl proponowane są w dwóch opcjach rozbudowy:

- sklep premium - w cenie 240 zł/rok to propozycja zupełnie wystarczająca do normalnej i wygodnej sprzedaży wszystkich Waszych prac za pośrednictwem internetu. Sklepy Premium do dobra prezentacja i reklama Waszych prac, wygodna obsługa transakcji oraz doskonały kontakt z gośćmi Waszego sklepu. Tutaj podajemy przykład i szczegóły

Prosimy pamiętać, że podane ceny obejmują już wszystko, co niezbędne do powstania i funkcjonowania sklepu w internecie. Płacąc powyższy abonament nie musicie już myśleć o: wykupie domeny, zakładaniu adresów, opłatach za serwer, limitach transferu, zapłacie za budowę sklepu, o kosztach instalacji, o dostępie ftp, o skryptach PHP, o bazach SQL, o programowaniu w HTML. W ogóle nie musicie o tym nic wiedzieć! Wy zajmiecie się tworzeniem sztuki, my budujemy Wasz sklep, a prowadzenie naszego sklepu będzie tak proste jak oglądanie stron za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej.

 

Profesjonalne sklepy artystyczne powstają na bazie sprawdzonych rozwiązań marketingowych i informatycznych. Każdy sklep zakładany jest indywidualnie z własnym prestiżowym adresem w znanej i popularnej domenie netgaleria.pl  Platforma handlowa pod patronatem serwisów portalu ekspozycje.pl zapewnia wspólną reklamę wszystkich założonych tu sklepów oraz opiekę techniczną dla użytkowników bez wymogu znajomości języków programowania oraz zawiłości budowy stron www, baz danych i skryptów PHP.

    © ekspozycje.pl All Rights Reserved